Apie mus

Apie sutaisyk.lt

Sutaisyk.lt yra moderni internetinė sistema, Lietuvoje siūlanti automobilių remonto paslaugas vairuotojams šalia namų. Vairuotojai paskelbę apie automobilio gedimą gauna remonto pasiūlymus iš vietinių autoservisų. Jūsų patogumui pateikiame Lietuvos autoservisus vienoje vietoje, taip pat kiekvieno autoserviso išsamią informaciją ir vairuotojų atsiliepimus apie suteiktas paslaugas. Kokybė mums yra svarbiausia.

Svarbiausia paslaugų kokybė

Mes suprantame kaip kartais automobilio remontas tampa galvos skausmu. Naudodamiesi sistema sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Nesivarginkite skambindami kiekvienam autoservisui atskirai, o tiesiog apie gedimą praneškite visiems autoservisams vienu metu iškarto. Jei kyla neaiškumų dėl gedimo paskelbimo ar kitų klausimų, susijusių su automobilio remonto pasiūlymais, drąsiai kreipkitės į aptarnavimo specialistus ir mes pasistengsime Jums padėti.

Visuomet stengiamės, jog remonto darbo paskelbimas būtų kuo paprastesnis ir aiškesnis. Įvertiname kiekvieną pastabą ir stengiamės atsižvelgti į kiekvieną pastebėjimą.

Suteikiame galimybę keisti ar atšaukti savo paskelbtus darbus, peržiūrėti atliktų darbų istoriją, bendrauti su autoservisais tiesiogiai.

Tai nieko nekainuoja

Vairuotojams naudojimasis sistema yra visiškai nemokamas, nėra jokių paslėptų mokesčių.

Duomenų saugumas

Mums rūpi Jūsų duomenų saugumas. Asmeniniai vairuotojo duomenys saugomi mūsų sistemoje. Niekuomet neperduodame Jūsų
duomenų ar pateiktos informacijos trečiosioms šalims, kurios yra nesusijusios su pasiūlymo ruošimu, remonto vykdymu ar konkrečia nauda Jums ir Jūsų automobiliui.

© 2017 sutaisyk.lt