Gauti remonto pasiūlymus yra labai paprasta!

Gali lengvai palyginti lokalių autoservisų teikiamų remonto paslaugų kainas, paslaugų kokybę pagal vairuotojų atsiliepimus ir autoservisų įvertinimus. Tiesiog pateik gedimo informaciją, nurodyk savo lokaciją ir mes atsiųsime remonto pasiūlymus iš patikimų specialistų. Pasirink labiausiai priimtiną pasiūlymą ir suderink vizito laiką. Norint pradėti spauskite čia

1
Wats-Wrong
Nuodugniai aprašyk savo automobilio gedimą,įvesk lokaciją.
2
Receive-Your-Quotes
Gauk remonto pasiūlymus
Netrukus gausi remonto pasiūlymus iš lokalių autoservisų.
3
choose-garage01
Pasirink tinkamiausią
Peržiūrėk autoservisų pateiktą informaciją ir atsiliepimus, pasirink sau tinkamiausią.
4
leave-review
Palik atsiliepimą
Įvertink ir palik savo atsiliepimą apie atliktas paslaugas. Tavo atsiliepimas mums yra labai svarbus!

Patarimai kaip pildyti remonto užklausą

Pasirink visus būtinus laukus: modelį, pagaminimo metus, nuodugniai pasirink gedimo tipo kategoriją, įvesk apytikslį kilometražą. Nepamiršk būtinai nurodyti savo lokaciją. Pirmiausia užklausą gaus ir reaguos arčiausiai tavęs esantys autoservisai ir specialistai.

Aprašyk automobilio gedimą kuo detaliau. Gedimo aprašyme, jei yra galimybė, pateik automobilio VIN numerį, kuro tipą, litražą, galingumą kw, greičių dėžės tipą. Dažnai pravartu pateikti gedimo nuotraukas, ypač jeigu gedimas yra susijęs su pažeistu kėbulu, sudužusiomis ar sulaužytomis automobilio detalėmis.

Galbūt tave domina konkretaus autoserviso pasiūlymas? Tai galima greitai atlikti autoservisų paieškoje pasirinkus konkretų autoservisą ir būtent šiam pateikus remonto užklausą. Būtent pasirinktas autoservisas pirmiausia pamatys remonto užklausą.

Atsiliepimų politika ir autoservisų patikimumas

Visi vairuotojų atsiliepimai yra autentiški. Atsiliepimus gali rašyti tik prisiregistravę sistemoje vartotojai ir pateikę remonto užklausą, kurią tvirtina autoservisas. Taigi atsiliepimai yra parašomi tik po atliktų darbų fakto konkrečių autoserviso klientų.

Visi autoservisai ir specialistai yra oficialiai registruoti mokesčių mokėtojais ir veikiantys pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Sistemoje registruotis gali visi Lietuvos autoservisai atitinkantys šiuos kriterijus. Apie tavo darbo užklausą yra informuojami tik tie autoservisai ir specialistai, kurie yra kvalifikuoti atlikti darbus. Tai reiškia, jog išvengsite nereikalingų skambučių ar pasiūlymų iš autoservisų, kurie nėra susiję su gedimo tipo kategorija. Pavyzdžiui, darbo užklausas apie sugedusios turbinos problemas matys tik tie autoservisai, kurie jas taiso ir yra netoli tavęs.

Mūsų tikslas palengvinti vairuotojams savo brangių automobilių remontą. Žinome, jog labai svarbi yra teisinga remonto kaina ir suteiktų paslaugų kokybė. To siekdami stengiamės visuomet tobulėti, todėl labai prašome - jeigu turite nusiskundimų ar pastebėjimų, būtinai mums parašykite labas@sutaisyk.lt

© 2017 sutaisyk.lt